محل تبلیغات شما
این جلسه دوازدهمین جلسه از دور بیست وهفتم سری کارگاههای آموزشی خصوصی نمایندگی ستارخان (استاد معین) ویژه همسفران کنگره 60 روزهای سه شبه مورخ  16/07/ 98به استادی اسیستانت محترم خانم پریناز، نگهبانی خانم نازی و دبیری  خانم لاله با دستور جلسه (وادی هفت ایجنت، اسیستانت ، مرزبان)  رأس ساعت 16 شروع به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
قبل از هر چیزی خداوند را شکر میکنم که این جایگاه را تجربه میکنم. برحسب وظیفه از نگهبان کنگره ۶۰ تشکر میکنم که این بستر آموزشی را برای من و شما عزیزان فراهم کردند تا بتوانیم مدل دیگری زندگی کنیم.
این هفته هفته مرزبان، ایجنت و اسیستانت» هست ، قبل از هرچیزی میخواهم در مورد مرزبان ها صحبت کنم. اگر بخواهیم مروری بر تاریخچه مرزبانی داشته باشیم تا سال ۱۳۸۰ اداره کنگره به صورت پراکنده بود و همین باعث شد آقای مهندس لژیون ها را تاسیس کنند و برای هر لژیون کمک راهنمایی در نظر گرفتند.
به مرور زمان که اعضای شعبه زیاد شدند اداره لژیون ها و شعب از دست راهنماها خارج شده بود، در سال ۱۳۸۱ لژیون مرزبانی تاسیس شد که مسئولیت اجرایی شعبه را بر عهده داشتند.

برداشتی آزاد از وادی سوم

گزارش ورزشی تیراندازی با کمان

برداشتی آزاد از وادی دوم

لژیون ,کنگره ,آموزشی ,میکنم ,ها ,مرزبان ,میکنم که ,قبل از ,که این ,لژیون ها ,و همین

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دیزل ژنراتور پرکینز tiopraspaydia قابلیتهای جدید نرم افزار حسابداری مهران فروردین دستگاه هشدار دهنده خواب . فروشگاه ساعت مچی زنانه شرکت حسابداری و مشاوره مالی حسابگران مبتکر کردستان(سهامی خاص) ندای وحدت تبلیغات اینترنتی | بازاریابی اینترنتی ღ♥ღ SAHIFEYE-NOOR ღ♥ღ