محل تبلیغات شما

سلامدوستان فریبا هستم همسفر

اولین جشندر اولین ماه پاییز را در آغاز سال تحصیلی کنگره را به سفید پوشان جمعیت احیایانسانی کنگره 60 تبریک می گویم، این خواسته هر فرد آموزش دیده هست که بتواندآنچه را که یاد گرفته است کاربردی کند چرا که آنچه ما آموزش می گیریمرا باید پرورش بدهیم تا با این کار بتوانیم دانایی خود را به دارایی تبدیل بکنیمودر کنگره جایگاه های خدمتی گوناگونتعریف شده تا در آنها دانایی را پرورش بدهیم وامکان خرج کردن آن را داشته باشیموشیرین ترین وسخت ترین آنها خدمتمرزبانی می با شد چراکه با تمام افراد گوناگون با وسعت زیاد در تماس هستند واینکار را باید با رعایت حرمت انسانیوقوانین کنگره وبا مهربانی صورت بپذیرد همیشه مرزبانان در ابتدا افرادی سخت ودرادامه انسانهای مهربان می شوند من خودمروزها وسال های زیادی را در کنگره بودم اما اولین روز ورودم به کنگره که با مرزبانهای مهربان روبرو شدم را هیچگاهفراموش نمی کنم .حضور مرزبان های مهربان وچهارده وادی که روی دیواره های شعبهاستاد معین آویخته بودند

باعثآرامش من شد ونوری شد که مرا دنبال خود کشاند وقشنگ ترین لحظات زندگی من زمانی استکه من در کنگره

هستمو آموزش می گیریم.

نویسنده:  همسفر فریبا لژیون 11

برداشتی آزاد از وادی سوم

گزارش ورزشی تیراندازی با کمان

برداشتی آزاد از وادی دوم

کنگره ,های ,آموزش ,مهربان ,پرورش ,آنچه ,آموزش می ,را به ,می گیریم ,پرورش بدهیم ,مرزبان های

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

geoclossagu ثبت شرکت - ثبت شرکت خاص شه پول SHAPOL- بوکان Cameron's page کاشان چت|چت روم کاشان|آران و بیدگل چت بزرگترین سایت سرگرمی و خبری استهبان funez liteconrai breezniboore tingtwenusid