محل تبلیغات شما
این جلسه دومین جلسه از دوره چهارم از سری کارگاههای آموزشی عمومی لژیون سردار کنگره 60 ، شعبه ستارخان ، در روز شنبه مورخ 13/7/98 با استاد آقای احمد شریفیان و نگهبانی مسافر آقای مجتبی افشاری و دبیری اینجانب همسفر نازی با دستور جلسه ( ترس از خدمت مالی ، بدست آوردن یا از دست دادن) ، رأس ساعت 16:30 آغاز به کار نمود .

خلاصه سخنان استاد :
در ابتدا راجع به اتفاقی که برایم افتاده بود مطلب می گویم : تقریبا دو هفته ی گذشته به همراه آقای زرکش سفری به اهواز جهت بازدید داشتیم ، در طی مسیر به ایشان گفتم : یک وقتهایی یک اتفاق هایی می افتد که مانع از این میشود، آدم بتواند به شخصی کمک کند . ایشان فرمودند: مثلا چه اتفاق هایی؟ گفتم چند وقت پیش که من 10 میلیون تومان به کنگره کمک کرده بودم شخصی که نزد من کار می کند به من گفت : آقای شریفیان من با پنج میلیون تومان زندگی ام متحول میشود ولی شما من را نادیده گرفتید و بجای آن 10 میلیون تومان به کنگره کمک کردید ، من احساس می کنم برای خودنمایی این پول را پرداخت کرده اید !!
آقای زرکش در جواب فرمودند : همه پول را دوست دارند و همه میخواهند پولی به دست آنها برسد ولی شما این پول را برای اتفاقی که در زندگیت افتاده است و برای سلامتی که بدست آورده ای پرداخت می کنی ، و این سهم ، سهم کنگره است . نه سهم شخص دیگری !

برداشتی آزاد از وادی سوم

گزارش ورزشی تیراندازی با کمان

برداشتی آزاد از وادی دوم

، ,آقای ,کنگره ,  ,سهم ,پول ,پول را ,میلیون تومان ,    ,تومان به ,به کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

calsimphydpae روستای دهمیان كوهسرخ keyrognonpheadd مدل لباس زنانه-عکس های مدل لباس دختران جوان-مدل لباس شیک زنانه 2012 موسسه حسابداری در رشت bunchiavulma ubmittuso valsubcgesgie Basketball Trojer NBA|NBA Trojer Danmark طرح گراف