محل تبلیغات شما
شعر " عشق ناب"

هاج و واج آمدم و توشدی استادم                              تو به من خندیدی ، من به تو دل دادم
بذر عشق و امید ، در دلم بنشاندی                       دادی با عشق آبش ، تو به من جان دادی
نور عشق و امید در دلم جای نداشت                    کینه و ظلمت و غم ، جای خوبی را داشت
تو به من میگفتی، باید از خود گذری                                 تا به عشق ناب قدرت حق برسی
اگر فرمان ببری از من راهنما                                      با صبوری و گذشت میرسی تا به خدا
گر جهانبینی تو، کم کم کامل بشود                                         صفت قبلی تو ، متغیر بشود       
 گر تو محکم بکنی، باور و ایمانت                                         پاک و پاکیزه شود، صور پنهانت     
کمک کن تا من ، به خود خود برسم                                با صبوری و گذشت به تعادل برسم
تا که دنیا ، دنیاست، من به تو مدیونم                                 دستت و میبوسم، قدرتو میدونم

مرتبط با "مسابقه هفته راهنما" شماره 10
شاعر: کمک راهنمای محترم (همسفر اعظم)
                               تهیه و تنظیم: همسفر لیلا                      

برداشتی آزاد از وادی سوم

گزارش ورزشی تیراندازی با کمان

برداشتی آزاد از وادی دوم

,، ,تو ,عشق ,   ,ناب ,    ,     ,به من ,عشق ناب ,و امید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اپوکسی،پلی یورتان،آنتی استاتیک،پلی یوریاء discgerlasend رایحه قم مطالب ارزشمند(خطبه بدون الف وبدون نقطه امیر المومنین علی علیه السلام)و .... pufnsentafo فیزیک دبیرستان David's site شمس تبریزی و شعرهایش وبلاگ نمایندگی رودهن Choose the MLB Wholesale Cleveland Indians Jerseys in Official Jerseys Online Store.